2/16/2017

CURRENTLY NOT IN MIAMI

Zastanawialiście się kiedyś. co by było gdyby blogerki zamiast dodawać zdjęcia z Fashion Week'ów, dodawały te, kiedy uczą się, pracują? Czy wtedy też zazdrościlibyśmy im tak bardzo? Raczej nie, bo w końcu "nie ma czego". Wydaje nam się, że los tak okropnie nas potraktował i nie zostaliśmy jeszcze sławami internetu, więc nasze życie nie może równać się temu instagaramowych gwiazd. Pytamy - dlaczego one są tak idealne, a ich życie przypomina bajkę? Odpowiedź jest jedna: Nie pokazują nam one siebie od tej najprostszej strony. Zaproponuję ci pewne doświadczenie: Wejdź w galerię na swoim telefonie, przejrzyj zdjęcia, zapewne znajdziesz tam te zrobione w weekendy, w wakacje i na wszelkich spotkaniach ze znajomymi. A teraz wyobraź sobie, że wszystkie umieszczasz na instagramie. Nie jedna osoba by ci pozazdrościła. Pomyślałaby, że to TWOJE życie jest idealne. Dlatego pomyślmy przez chwilę, zanim popadniemy w kolejne załamanie nerwowe ze względu na szkołę, naukę i inne obowiązki. Nie marnujmy czasu na podglądanie, jak żyją inni. Żyjmy sami. 

KLIKNIJ, ZAOBSERWUJ I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

14 komentarzy:

 1. Świetny tekst, naprawdę brak mi słów
  W sumie nigdy nie zastanawiałam się nad tym, jak naprawdę wygląda życie wszystkich 'popularniejszych' ludzi. A prawda jest taka, ze oni są tacy, jak my-różni nas tylko liczba cyferek zatytułowana: Obserwowani
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedni podróżują po świecie, a drudzy pracują np. na to, żeby podróżować po świecie. Zazdrośćmy samym sobie i dążmy do celów :) Zawsze może być gorzej.

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mądrze powiedziane ! Tak jest z połowa imstagramow na których wszystko jest pięknie dopracowane i pokazane tylko to co najpiękniejsze. To jest przykre ponieważ tak naprawdę wszyscy dążymy do ideału który nie istnieje :) Jak zawsze zachwycam się Twoimi zdjęciami piękne ! :D Pozdrawiam :*
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mądrze powiedziane ! Tak jest z połowa imstagramow na których wszystko jest pięknie dopracowane i pokazane tylko to co najpiękniejsze. To jest przykre ponieważ tak naprawdę wszyscy dążymy do ideału który nie istnieje :) Jak zawsze zachwycam się Twoimi zdjęciami piękne ! :D Pozdrawiam :*
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem przeglądając instagrama popadałam w "depresję". Ostatnio w końcu się ogarnęłam i zaczęłam żyć własnym życiem, planować, spełniać marzenia :) Świetny tekst!

  little-foxblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobre spostrzeżenie, rzeczywiście co onnego by było gdybym ja wszystkie zdjęcia udostępniała, a nie tylko oglądała inne.
  Super zdjęcia!

  http://live-telepathically.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ludzie pokazują nam się z takiej strony, z jakiej chcieliby, żebyśmy ich widzieli. Często za tymi "idealnymi" i podziwianymi "sławami", kryje się jakiś dramat, czy po prostu bardzo niska samoocena.

  aaivl.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 8. dobrze napisane, taka prawda, że każdy chce się pokazać od jak najlepszej strony nawet nie do końca prawdziwej :)
  http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Racja, życie wygląda jak bajka tylko w social medias. Naprawdę, każdy ma też zwykłe, nudne chwile :)
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie prawdziwe! Jak genialnie napisne! Świetne zdjęcia ♥

  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Prawda. Nie wszystko z naszego życia zostaje opublikowane i pokazujemy tylko tę lepszą wersję :)
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobrze napisane! Życie w internecie wydaje się takie ciekawe i wspaniałe, a w rzeczywistości zapominamy o zwykłej codzienności, gdzie się uczymy, wykonujemy codzienne czynności typu zrobienie sobie herbaty rano czy małe leniuszkowanie.

  WWW.PIANKAOFSTYLE.PL-KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetnie napisane!
  Twój blog jest przecudowny :)

  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 14. Każdy trochę inaczej się prezentuje w internecie, super zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.