4/21/2017

FAIRNESS
SPÓDNICA - KLIK

Zanim przejdę do głównego tematu, o którym od jakiegoś czasu chciałam napisać, kilka słów o zdjęciach i stylizacji (jeśli to nie twoja bajka zapraszam do drugiego akapitu). Od dłuższego czasu szukałam spódnicy, którą rzeczywiście będę nosić i chociaż pogoda za oknem jeszcze na to nie pozwala, to ta powyższa, czarna spełnia wszystkie oczekiwania. Myślę, że będzie świetnym rozwiązaniem latem, kiedy nieśmiertelne szorty pójdą do prania. Jeśli chodzi o zdjęcia, to dawno nie pojawiały się tu sesje w pomieszczeniach. W komentarzach nie wyraziliście niechęci do nich, więc pomyślałam: "dlaczego nie?". Tym bardziej, że ponury nastrój na dworze nie sprzyjał dobrym ujęciom. Sam powyższy klimat jest raczej smutny, monotonny i bardzo prosty, ale właśnie na takim efekcie mi zależało. Co o tym myślicie?

Sprawiedliwość idzie w zapomnienie, nikt już o tym nie mówi, więc stała się niemodna. Wiele spraw traktuje się z przymrużeniem oka, coraz częściej odpuszczamy, nie zwracamy uwagi na sytuacje, które wymagają wyjaśnień. Nasz lekceważący stosunek do nich prowadzi do obniżania poziomu naszych ambicji. Wszystko, co robimy, nasze starania nagle zdają się być bezużyteczne. Wydaje nam się, że to co robimy nie przynosi żadnych korzyści i zwyczajnie odpuszczamy. Brak sukcesów w danej dziedzinie może być niesamowicie frustrujący. Nie macie nawet pojęcia, ilu ambitnych ludzi nagle straciło zapał, mając przy tym pretensje do całego świata. Niestety nie uświadomili sobie w odpowiednim momencie, że zawiniła tam niesprawiedliwość. Niesamowicie inteligentny biznesmen nie dostał wymarzonego awansu, ponieważ zarezerwowany był on dla syna jego szefa; utalentowana pisarka nie zdobyła nagrody w konkursie, bo od samego początku miała być ona wręczona siostrzenicy koleżanki z jury; a znakomity matematyk nie dostał 6 na koniec roku, bo jego nauczycielka nie lubiła w przeszłości jego taty. Wiecie o czym mówię. W każdym przypadku dana osoba pracowała na swój sukces, a on nigdy nie został doceniony, ze względu na nieuczciwość. Niewielu podniosłoby się z niepowodzenia i próbowało dalej, bo większość w takim momencie zmienia tok myślenia na przeciwny wobec losu, przestaje wierzyć w swoje szczęście, traci cały zapał i rezygnuje. Dlatego właśnie chciałabym prosić was o zwrócenie uwagi na niesprawiedliwe sytuacje, a jednocześnie o to, żebyście zawsze walczyli do końca, bo nawet jeśli wam się nie uda, będziecie pewni, że daliście z siebie wszystko. 

12 komentarzy:

 1. Właśnie to takie przykre, kiedy ktoś nie zostaje to, na co zasługuje przez tą niesprawiedliwość.
  Ślicznie wyglądasz- koszula i spódnica- mega!
  Też właśnie muszę znależć coś takiego na cieplejsze dni :)

  http://live-telepathically.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. WOW! Same długo szukałyśmy takiej spódniczki i chyba mamy...! Twoja jest wręcz idealna ^^ Będzie dobrym zamiennikiem za szorty :) Nam bardzo się podobają takie zdjęcia w pomieszczeniach, jednak nam nie wychodzą :/

  PS Kochana! Sądzimy, że byłabyś idealna do naszego konkursu na blogu :) Chodzi tam o stylizacje wiosenną, a ty zapwne masz ich mnóstwo! Zapraszamy, sprawdź co się święci -> agssymi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny świetny post , uwielbiam do ciebie wpadać bardzo mnie inspirujesz <3!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgodzę się z tobą. Dużo osób zapomina o wyjaśnianiu pewnych spraw i woli odrzuć je w niepamięć. Nie chodzi o to, żeby nagle wygrzebywać rzeczy sprzed 2 lat, ale po ludzku na bieżąco stawać twarzą w twarz ze swoimi problemami.
  Melancholia w tych zdjęciach jest naprawdę przyciągająca!
  Pozdrawiam
  Kaktusowy Sad

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety tak jest - często ludzi stoją nam na przeszkodzie, a raczej ich niesprawiedliwy stosunek. Ale co my wtedy możemy zrobić? Chyba tylko próbować dalej i się nie poddawać.

  Ankuuls - KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 6. No niestety,życie nie jest sprawiedliwe. I mimo to trzeba robić to do czego się dąży i nie zniechęcać się zachowaniem innych ludzi ;)
  A spódnica piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudownie. Piekna koszula i wspaniałe włosy
  Pozdrawiam
  http://wear-owska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Super zdjęcia! Racja, zawsze warto walczyć do końca, niesprawiedliwość jest i była, mimo tego warto robić swoje! :)
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow wygladasz świetnie! Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja :D
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 10. bardzo ładna, lekka stylizacja:)

  http://wiktoriaotto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękny post. Tak się cieszę, że nie tylko ja dostrzegam niesprawiedliwość na tym świecie. Zwalczajmy to, błagam.

  Mój blog - soylena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Niestety sprawiedliwość na świecie jest niemożliwa. Jednak uważam, że ktoś zna swoją cenę i jest cierpliwy oraz wytrwały i tak dojdzie do swojego sukcesu. Ważne aby się nigdy nie poddawać i nie zwracać uwagę na opinię ludzi, co jest trudne dla niektórych.
  pozdrowionka, uwielbiam twoje zdjęcia i piękne teksty które piszesz pod każdym postem :)
  Mój BLOG

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.